Krásný, sluncem provoněný den …
Vítejte na mých zbrusu nových stránkách nejen s keramikou. Nabízím Vám k nahlédnutí pestrou paletu činností, kterým se s láskou věnuji.

Mimo jiné Vám také otevřu vrátka do naší okrasné zahrady, najdete zde i zajímavé články o vůních, arabských parfemovaných olejích, dále fotografie a informace o výtvarných kurzech pro veřejnost v Bechyni, ale i novinky o kulturním životě Zemědělského muzea a obrazové galerii Špejchar v Želči u Tábora. Tam na místě je možné zakoupit některé mé práce a zhlédnout mimo obrazů v galerii a všech krásných starých venkovských dobových exponátů v muzeu i přírodní suché dekorace, aranžmá, která měním dle ročních období. Výzdoba je zcela mým dílem a jsem na ni pyšná.

Hledáte vhodný dárek? Něco, čím udělat radost sobě, či potěšit někoho blízkého? Inspirujte se a v případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Velmi ráda pomohu s výběrem, nebo budu s Vámi konzultovat Vaši představu a cenu tak, abyste byli ve výsledku s mojí prací maximálně spokojeni. Nabízím pro veřejnost také lektorské kurzy ručních prací.
Každá práce chce svůj čas, a tak svá přání o zadání zakázky nenechávejte prosím na poslední chvíli, protože určitě ještě na nějaké pracuji.
Těším se na Vaše objednávky, ale také názory, reakce a podněty

Vaše Dana Křížovská